+421 940 974 077
Pon-Pia: 08.00-13.00. 13.30-16.00
ambulancia@mkpsychology.sk
Close
Zdravotná masáž

Zdravotná masáž v našej ambulancii

V našej ambulancii môžete využiť termo – akupresúrne masážne lôžko CERAGEM. Lôžko spája tlakovú masáž, akupresúru a moxovanie s infračerveným teplom, ktoré je vyžarované nefritovými kameňmi a epoxid-karbónovými panelmi. Je určené pre celkovú regeneráciu a pre zlepšenie zdravotného stavu Pomocou vnútorného projektoru pohybujúceho sa pozdĺž chrbtice uvoľňuje úpony okolo stavcov, narovnáva chrbticu, upokojí nervové dráhy v ľudskom tele, zlepšuje krvný obeh a tok životnej energie. Základom lôžka je kombinácia tradičných prírodných liečebných metód Ďalekého východu a technológie 21.storočia.
Stlačením jediného tlačítka si môžete dopriať príjemnú 38 minútovú relaxačnú a uzdravujúcu procedúru. Lôžko môžete používať denne. Máte možnosť si vybrať z 12 programov (na krčnú chrbticu, na spánok, na harmonizáciu organizmu, na zvýšenie energie a pod.).
Vnútorný projektor uvoľňuje miestne nervové vlákna a odstraňuje bolesti chrbta spravidla súvisiace s nedostatkom pohybu, nesprávnym držaním tela a zlými návykmi. Tlak nefritových valčekov vnútorného projektora uvoľňuje stuhnuté svaly v oblasti šije, spôsobenú hodinami strávenými pred počítačom, alebo pred televíznou obrazovkou. Epoxid – karbónový panel generuje teplo, ktoré má mnohostranné priaznivé účinky na ľudské telo (obnovenie životnej energie Qi a zlepšenie krvného obehu).